نکات و سوالات مهم

چه دوره هایی رایگان هستند؟

در حال حاضر، دوره های مجازی سازی، آموزشهای پایه شبکه ( راه اندازی شبکه کابلی، وایرلس، تنظیمات مودم) و کلی مطلب و آموزش متنوع دیگر به رایگان در اختیار شماست.

چطور در یک دوره ثبت نام کنم؟

دوره موردنظر خود را از صفحه اول سایت، یا از منوی دوره ها بالای سایت پیدا کنید. در صفحه مربوطه، دکمه ثبت نام در دوره وجود دارد. این دکمه شما بزنید، در صفححه جدید اطلاعات کاربری را باید وارد کنید.

اگر عضو هستید، کافی است روی “حساب کاربری از قبل دارید؟” کلیک کرده و نام کاربری و رمز خود را وارد کنید. اگر نه، کمی پایین تر در قسمت “اطلاعات کاربری”، نام و ایمیل خود را وارد کنید و با زدن تیک “با این مشخصات یک حساب کاربری …” هم عضو سایت می شوید و هم می توانید روی دکمه “انتقال به درگاه” کلیک کنید تا به درگاه پرداخت منتقل شوید.

رمزم را فراموش کردم

می خواهم رمز یا ایمیل خود را عوض کنم

روی دکمه “حساب من” در بالای سایت سمت چپ، کلیک کنید. زیر عکس پروفایل، یک منو دارد روی گزینه “تنظیمات حساب کاربری” کلیک کنید.

یک دوره ثبت نام کردم اما نمی دانم از کجا آن را پیدا کنم

روی دکمه “حساب من” در بالای سایت سمت چپ، کلیک کنید، همه دوره های خودتان را می بینید.

یک دوره ثبت نام کردم اما در صفحه لیست دوره های من دیده نمی شود

در همان صفحه، زیر عکس پروفایل یک منو دارد، روی گزینه “گزارش دوره ها” کلیک کنید. تمامی درخواست دوره های رایگان  و غیررایگان آنجا ثبت شده است. اگر مشکلی بود، از  طریق تماس با ما در قسمت پایین، به ما اطلاع دهید

سوالی دارید؟

تماس با ما


آیدی تلگرام ادمین سایت : nseifoori@  
 کانال تلگرام آموزش شبکه:  amozeshshabake@  

شماره تماس ضروری: 
۰۹۱۶۹۲۲۹۲۹۴  –  ۰۹۱۷۶۰۱۶۸۶۲ (اگر موفق به تماس نشدید، پیامک بزنید)